Oddłużenia

Tel. 501 602 642

Pomoc zadłużonym- ODDŁUŻENIA

W ramach świadczonej usługi oddłużania, oferujemy kompleksową ochronę Dłużnika. Szeroko rozumiana pomoc zadłużonym klientom, to przede wszystkim oddłużanie, antywindykacja, restrukturyzacja kredytu, pożyczki, porozumienia z bankami, ugody itd.. Jeśli posiadasz długi w bankach, zobowiązania prywatne lub pożyczki zaciągnięte w SKOK, czy też innych instytucjach finansowych i nie możesz poradzić sobie z ich spłatą bo wpadłeś w tzw spiralę zadłużenia, to dobrze trafiłeś. Postaramy się pomóc Ci porozumieć się z wierzycielami i zawrzeć z nimi ugody, a także wytłumaczyć jak wyjść z kłopotliwych długów lub jak sobie z nimi poradzić.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy /na dole strony/, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces nawiązania współpracy na atrakcyjnych warunkach cenowych, uwzględniających szereg korzystnych rabatów.

Powierzając nam sprawę możesz liczyć na fachową pomoc ekspertów przez cały proces oddłużenia w dziedzinie bankowości, finansów i prawa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

POROZMAWIAJ Z EKSPERTEM NAPISZ, ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ
Wyrażam dobrowolnie zgodę na kontaktowanie się ze mną przez PHU Omega Katarzyna Nocuń z siedzibą w Częstochowie przy Pl. Daszyńskiego 12 lok. F; NIP: 949-189-61-79, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na marketing bezpośredni w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w tym środków komunikacji elektronicznej od PHU Omega Katarzyna Nocuń z siedzibą w Częstochowie przy Pl. Daszyńskiego 12 lok. F; NIP: 949-189-61-79.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij formularz


Zadzwonimy i powiemy, jak możemy Ci pomóc!
Wypełnienie i przesłanie powyższych danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych osobowych przez :
PPHU Omega Katarzyna Nocuń z siedzibą w Częstochowie przy Pl. Daszyńskiego 12 lok. F. NIP: 949-189-61-79,
zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych!
501 602 642